اصولگرا ـ پايگاه خبري تحليلي اصولگرا : جلسه هيئت نظارت بر برجام عصر امروز برگزار مي‌شود
سه شنبه، 18 مهر 1396 - 12:11 کد خبر:35524
رئيس هيات موسس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: تهديد آمريكا عليه سپاه جديد نيست و بدانند سپاه استوانه منطقه است. اگر سپاه نبود الان داعش توسعه داشت ولي سپاه نماد مقاومت است و حاميان داعش سپاه را تهديد مي‌كنند.

علي‌اكبر ولايتي رئيس هيات موسس و هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي در حاتشيه ديدار با سفير سوريه در ايران در جمع خبرنگاران گفت: در ديداري كه با سفير سوريه داشتيم گزارشات حوادث سوريه و پيروزي هاي پي در پي را مطرح كرد و ما تبريك گفتيم.

وي افزود: بدون ترديد تماميت ارضي سوريه مثل عراق مورد حمايت جمهوري اسلامي است و هر خطي كه براي تجزيه كشورهاي منطقه طراحي شود مردم منطقه مقاومت مي‌كنند.

ولايتي در خصوص تحريم‌ سپاه از سوي آمريكا هم تصريح كرد: تهديد آمريكا عليه سپاه هم جديد نيست و بدانند سپاه استوانه منطقه است. اگر سپاه نبود الان داعش توسعه داشت ولي سپاه نماد مقاومت است و حاميان داعش سپاه را تهديد مي‌كنند.

وي گفت: اينكه منطقه را به دست يك آدم غير قابل پيش بيني بي‌منطق بسپرند به ضرر امريكاست و ايران هم متقابلا گزينه‌ها را روي ميز دارد.

وي افزود: ساير امضا كنندگان 5+1 امريكا را وادار به تعهد كنند و بدانند امريكا آبرويي نداشت و حالا بيشتر آبرويش را از دست داده است.

ولايتي تاكيد كرد: مردم امريكا بايد جلوي افسارگسيختگي رئيس‌حمهور امريكا را بگيرند.

وي اظهار داشت: تعدادي از نيروهاي تروريستي در منطقه بودند كه تصميم گرفته شد سه كشور ايران روسيه و تركيه از آن منطقه مراقبت كنند.

به گفته وي، جلسه هيئت نظارت بر برجام عصر امروز برگزار مي‌شود. همه گزينه ها روي ميز است و اگر آمريكا بخواهد اقدامي انجام دهد، پاسخ آن را با قدرت خواهيم داد.

ولايتي تاكيد كرد: آمريكا كوچكتر از آن است كه بخواهد اقدامي عليه سپاه پاسداران انجام دهد.

انتهاي پيام