اصولگرا ـ پايگاه خبري تحليلي اصولگرا : سردار جعفري: آمريكا با زبان سلاح بيشتر آشناست
پنجشنبه، 27 مهر 1396 - 13:43 کد خبر:35533
سرلشكر محمدعلي جعفري در پيامي از همدلي و همراهي صميمانه و مواضع انقلابي مردم و مسئولين با سپاه در برابر تهاجم رواني هيئت حاكمه آمريكا قدرداني كرد.

سرلشكر محمد علي جعفري فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در پيامي با قدرداني از مردم و مسئولين و تأكيد بر آمادگي دفاعي به‌عنوان اولويت قطعي نظام گفت: سپاه از ملت ايران در تعامل و سخنان پاسداري و محافظت مي‌كند.


بيشتر بخوانيد: سپاه پاسداران: توسعه‌ توان موشكي با شتاب بيشتري تداوم خواهد يافت

بيشتر بخوانيد: روحاني درباره سپاه چه مي‌گويد؟

متن اين پيام به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

خداوند قادر متعال را شكرگزاريم كه ملت ايران را بيرقدار تحقق وعده‌هاي خود قرار داد تا با عبور از يك پيچ بزرگ تاريخي، دوران جديدي از تحولات جهاني را براي ورود به عصر معنويت و حاكميت ارزش‌هاي الهي با تحميل شكست‌هاي سنگين اردوگاه نظام سلطه و طاغوت اعظم، آمريكا آغاز نمايد. نشانه‌هاي اين شكست در سخنان اخير رئيس جمهور آمريكا است كه با حالتي مضطرب و صدايي لرزان عجز و استيصال خود را در يك تريبون عمومي به نمايش گذاشت.

او دريافته است قدرت انقلاب اسلامي در حال گسترش و جغرافياي نفوذ آن غير قابل كنترل گشته است و ادامه اين روند نتيجه‌اي جز زوال قدرت مادي آمريكا و برقراري نظم جديد انقلاب اسلامي در بر نخواهد داشت، به همين دليل ديگر نمي‌توانند حقارت خويش را پنهان نمايند. ترامپ و هيئت حاكمه‌اش با اين گونه رفتارهاي مبتذل خود، آمريكا را بيش از پيش در مسير خودحذفي از صحنه روزگار قرار داده است تا با عنايت الهي بشريت به‌زودي عالم جديدي را تجربه نمايد.

انقلاب اسلامي در تداوم نهضت عاشورا با الگوي الهام‌بخش خود تمدن رو به زوال غرب را به چالش كشيده و همچنان مسير مقدّر خود را با هدايت‌هاي حكيمانه حضرت امام خامنه‌اي (مد ظله العالي) در برپايي تمدن اسلامي، شتابان طي مي‌نمايد.

حجم و ماهيت حمايت‌هاي اخير مردم عزيز و مسئولين نظام از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نشان مي‌دهد ما در آغاز مرحله‌اي از سير تكاملي انقلاب اسلامي قرار گرفته‌ايم، دوراني كه از شاخص‌هاي برجسته آن به سر آمدن دوره زوزه مذاكره و تعميم الگوي مذاكرات هسته‌اي به ساير حوز‌ه‌هاي اقتدار نظام مي‌باشد. 

دشمن با فعال‌سازي همه تهديدات بي‌ثمر خود عليه ملت بزرگ ايران به ما نشان داد كه هنوز ارتقاي آمادگي دفاعي براي بارش گلوله‌هاي آتشين بر پيكره دشمن يك اولويت قطعي نظام محسوب مي‌شود.

آمريكا و اذناب منطقه‌اي‌اش خوب مي‌دانند كه در اين چهل سال اگر مي‌توانستند به جمهوري اسلامي آسيب وارد نمايند، يك دقيقه را هم تلف نمي‌كردند. آنها با زبان سلاح بيشتر آشنا هستند، سلاحي كه به آنها بفهمانيم همه طرح‌ها و برنامه‌هايشان همانند طرح ايجاد خاورميانه بزرگ، پروژه سازش با اسرائيل، جنگ‌هاي نيابتي و ... با شكست روبه‌رو خواهد شد.

در پايان، با قدرداني از مردم صاحب عزت ايران و مسئولين محترم كشور كه با همدلي و همراهي صميمانه و مواضع انقلابي از سپاه در برابر تهاجم رواني اخير هيأت حاكمه آمريكا حمايت كرده‌اند، اعلام مي‌دارم سپاه ملت بزرگ ايران را در گذار از مرحله سوم انقلاب اسلامي در مقابل دشمنان، پاسداري و محافظت خواهد كرد.

والسلام عليكم و رحمة الله و بركاته

سرلشكر پاسدار محمدعلي جعفري

فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

انتهاي پيام